Aktualności Muay Thai

25 Listopada, 2012

II Międzynarodowy Puchar Polski Muay Thai

W dniach 10-11.11.2012 w Bydgoszczy odbył się II Międzynarodowy Puchar Polski Muay Thai. Jak zwykle w Bydgoszczy zawody były bardzo dobrze zorganizowane. Oprócz Polaków wystartowali zawodnicy z Turcji, Francji, Rosji, Litwy itd.
Reprezentant naszego Klubu Mateusz Pochylski zajął w tych prestiżowych zawodach II miejsce. W finale uległ wyraźnie przed czasem zawodnikowi gospodarzy. Myślę że wpływ na to miały błędy w przygotowaniu do zawodów które w przyszłości wyeliminujemy.
Wcześniejszą walkę wygrał wyraźnie uzyskując wyraźną przewagę nad przeciwnikiem, który był nawet liczony.

Sensei Piotr Tradecki

27 Maja, 2012

Zawody Muay Thai w Kępnie

W dniu 19.05.2012 odbyły się zawody Muay Thai w Kępnie.
Wystartowało w tych zawodach dwóch naszych zawodników. Marek Choroś w Turnieju Pierwszych Walk oraz Mateusz Pochylski w Lidze. Zawody trwały do godz. 3.00 w nocy więc do ostatnich walk zawodnicy wchodzili bardzo zmęczeni.
Marek po ciężkiej i wyrównanej walce pokonał swojego przeciwnika wyraźnie na punkty. Serdecznie gratulujemy pierwszej zwycięskiej walki.
Mateusz po wyrównanym pojedynku przegrał na punkty z doświadczonym zawodnikiem ze Stargardu Szczecińskiego – choć myślę że werdykt nie był do końca obiektywny.

25 Marca, 2012

Otwarte Mistrzostwa Polski Muay Thai

W zawodach wystartował nasz zawodnik Mateusz Pochylski. Zajął on trzecie miejsce po ciężkich i wyrównanych pojedynkach. Serdecznie gratulujemy. Szkoda tylko że Mateusz jeździ na te zawody sam. !!!!.

30 Listopada, 2010

Międzynarodowy Puchar Polski IBK Kyokushinkai LISTOPAD 2012

W listopadzie 2012 odbył się Międzynarodowy Puchar Polski IBK Kyokushinkai na który nasi przyjaciele znów nas zaprosili. Tym razem było nas już dużo więcej i wystawiliśmy bardzo silną reprezentację. Na 10 naszych zawodniczek i zawodników zajęliśmy trzy pierwsze miejsca, trzy drugie miejsca i trzy trzecie miejsca.
W gali na zasadach K1 walczył nasz reprezentant Mateusz Pochylski , który na co dzień trenuje w naszym klubie Muay Tai. Pokonał on swojego przeciwnika przez TKO w pierwszej rundzie.
Wszyscy nasi zawodnicy walczyli dzielnie i jeżeli przegrywali to po wyrównanych i zaciętych pojedynkach. Najlepiej z naszych reprezentantów zaprezentował się Sebastian Buba, który wszystkie swoje walki zakończył przed czasem w efektowny sposób nokautując swoich przeciwników. Przed czasem swoja finałową walkę zakończył też Bartek Gryziak w kategorii juniorów młodszych.
Wśród dziewczyn pierwsze miejsce zajęła Dominika ziółek , również nokautując woja przeciwniczkę przed czasem w walce finałowej. Bardzo dobrze zaprezentowała się Marta Bąk która zajęła drugie miejsce , przegrywając w finale po dogrywce i bardzo wyrównanym pojedynku z reprezentantka gospodarzy. Wszystkim naszym zawodniczkom zawodnikom serdecznie gratulujemy.
OSU!!!!
Zdjęcia w galerii.

9 Grudnia, 2010

DRUGIE MIEJSCE I SREBRNY MEDAL MATEUSZA POCHYLSKIEGO W PUCHARZE POLSKI MUAY THAI

Tym razem Puchar Polski Muay Thai rozegrany został w Bydgoszczy. W dniu 07.11.2010 zawodnicy z całego kraju walczyli w tych prestiżowych zawodach. Bardzo dobrze zaprezentował się reprezentant Łomiankowskiego Klubu Sportów Walki Kobra Mateusz Pochylski, który w kategorii 81-86 kg wywalczył drugie miejsce popisując się przy tym w walce półfinałowej najbardziej efektownym i najszybszym nokautem. Brawo Mateusz – życzymy ci dalszych sukcesów.
Należy nadmienić że po raz pierwszy zawody odbywały się pod patronatem Polskiego Związku Muay Thai, który dopiero niedawno został zarejestrowany. To wielki sukces Polskiego Muay Thai. Nasz klub jest przy tym członkiem założycielem Polskiego Związku
- więc troszkę jest w tym i naszej zasługi.